KONST / Ramar / Ram 4542287
*
nr 454 2287
Ram
med etsning, Die parz, 106x80
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2007
kl 16:46:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 21:11:07
1
400 kr
17/2 15:31:53
2
250 kr
18/2 19:20:15
3
500 kr
19/2 13:07:25
4
700 kr
19/2 13:38:20
5
800 kr
19/2 15:52:48
6
950 kr
19/2 16:20:22
3
900 kr
19/2 16:21:30
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: die parz etsning grafik ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41
*
Ram
nr 454 2287
Ram
med etsning, Die parz, 106x80
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/2 21:11:07 | 1 | 400 kr |
| 17/2 15:31:53 | 2 | 250 kr |
| 18/2 19:20:15 | 3 | 500 kr |
| 19/2 13:07:25 | 4 | 700 kr |
| 19/2 13:38:20 | 5 | 800 kr |
| 19/2 15:52:48 | 6 | 950 kr |
| 19/2 16:20:22 | 3 | 900 kr |
| 19/2 16:21:30 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: die parz etsning grafik ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29 -
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41



